Nasz adres: Stoisko nr 94, Hala Targowa ul. Piaskowa 17 - Wrocław tel. 71 337 78 59, 71 399 86 18 lub kom. 605 06 97 10, 661 6979 73

Bukiety

Wizyta u cioci? Randka z wymarzoną dziewczyną? A może forma podziękowania? Kwiaty stanowią uniwersalny i piękny sposób wyrażania swoich uczuć. Kolorowe i niesamowicie pachnące bukiety ze świeżych kwiatów są zawsze w dobrym tonie i mogą wyrażać nie tylko uznanie, jak i również dobry gust. Możemy ułożyć dla Ciebie drobne bukiety z róż, goździków i dziesiątek innych rodzajów kwiatów. Ceny bukietów są uzależnione od kilku czynników: gatunku kwiatów, ich ilości i długości oraz dodatkowych ozdób.

Zapraszamy do obejrzenia gotowych bukietów wykonanych bardzo dokładnie, starannie i z sercem z użyciem najwyżej jakości kwiatów. Oczywiście jeżeli chcecie Państwo coś oryginalnego, stworzonego tylko dla siebie, nasze florystki przygotują bukiet na miejscu w określonej przez Was cenie. Zapraszamy już wkrótce otwarcie sklepu online z możliwością dostawy bukietuna terenie miasta Wrocławia.

Wiązanki okolicznościowe

Słodycze, biżuteria i kwiaty. To trzy najczęściej wybierane produkty, które kupujemy na prezent dla bliskiej nam osoby. Proponujemy wykonanie kompozycji kwiatowych (dużych, małych, koszów kwiatowych oraz innych wedle uznania), które można wykorzystać niezależnie od okazji. Najlepsze święta, w których sprawdzają się wiązanki okolicznościowe to wszystkie okazje, w których celebrujemy konkretne wydarzenie. Urodziny, imieniny, rocznice, a także symboliczne święta, takie jak dzień babci, dziadka, mamy i taty. Kolor, zapach jak i wygląd kwiatów powinien być dobrany odpowiednio do obdarowanej osoby. Nie można również zapomnieć o tym, że każda wiązanka okolicznościowa powinna być wstawiona do wody, w oczekiwaniu na jej wręczenie. Dzięki temu pozostanie dłużej świeża i ładnie wyglądająca.

Wiązanki pogrzebowe

Odejście bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, które prędzej czy później spotka każdego z nas. Radzenie sobie z własnym bólem i żalem może być trudne i wymaga od nas sporo sił. Jednak godne pożegnanie zmarłej osoby, zawsze pomaga ukoić gorycz rozstania i łagodzi trudny okres żałoby. Piękne, eleganckie wieńce i wiązanki pogrzebowe wyrażają więcej, niż tysiące słów. Do każdego przygotowywanego przez nas wieńca polecamy wstęgę kondolencyjną. Wypisane na nich ostatnie pożegnanie to ostatni przekaz, który możemy skierować w stronę chowanej, bliskiej osoby czy członka naszej rodziny. Wykonujemy wiązanki pogrzebowe dowolnej wielkości, wg życzeń klienta, służymy również doradztwem i swoim doświadczeniem w tym zakresie. Posiadamy również wiązanki wykonywane wg kilkunastu klasycznych projektów, które mogą Państwo otrzymać w przeciągu kilku godzin bez konieczności wcześniejszego zamawiania i długiego oczekiwania

Zapraszamy także do zapoznania się z proponowaną ofertą Zakładu Pogrzebowego Róża z którym współpracujemy już od kilku lat i jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o jego profesjonaliźmie.